Podsumowanie sezonu ślubnego

Sezon ślubny 2020 był niewątpliwie inny niż wszystkie. Zapamiętam ten czas na długie lata. Byłem świadkiem wielu wątpliwości oraz obaw Par Młodych, które były związane z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na świecie. Jednocześnie mam nadzieję, że może kiedyś wrócimy do normalności. Mimo wszystko warto wierzyć w lepsze jutro, nie poddawać się i robić swoje. Dzięki temu można wciąż iść do przodu. A jeśli nadzieja zniknie, to jako ostatnia a my i tak będziemy dalej, co najmniej kilka kroków do przodu. Więc warto wierzyć i walczyć o swoje 🙂

Wracając do tematu minionego sezonu ślubnego. Niestety kilka ślubów zostało przełożonych na późniejsze „lepsze czasy”. Zdecydowana większość przyjęć weselnych moich Par Młodych odbyła się w planowanych terminach. Jestem bardzo dumny z ich postawy, że mimo trudnych chwil zdecydowali się na organizację ślubu i świętowanie tego wydarzenia pamiętając o słowach piosenki Dżemu „W życiu piękne są tylko chwile” 🙂

Wiosna i trochę optymizmu 🙂

Okres wiosny to okres nadziei. To czas, kiedy na świecie robi się zielono, kolorowo a ćwierkot ptaków i wiosenne promienie słońca budzą naturę do życia. Dzięki temu wszystkiemu czujemy się lepiej, radośniej i pełni optymizmu do działania.

Chciałbym, aby w tym roku, odbyły się wszystkie Wasze śluby i piękne przyjęcia weselne pełne Waszych gości, przyjaciół i znajomych. Mam również nadzieję, że wszystkim „moim” Parom Młodym uda się zrealizować ślubne plany a ja będę mógł wykonać dla nich wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii wybranych zdjęć ślubnych podsumowujących ubiegły 2020 rok. Mam nadzieję, że co najmniej kilka przypadnie Wam do gustu a może nawet poprawi humor 🙂 Jeśli będziecie chcieli obejrzeć więcej, kliknijcie tutaj.