Lawendowy Pałacyk i kolejne spotkanie

Zanim Agata i Paweł zdecydowali się na współpracę ze mną, miałem przyjemność ich spotkać dwa lata wcześniej.  Było to na weselu jej znajomych Kasi i Daniela. Wykonywałem zdjęcia ślubne a Agata była druhną.
Zdjęcia ze ślubu Kasi i Daniela przypadły do gustu Agacie, więc spotkaliśmy się na kawę, aby porozmawiać o ich ślubnych planach. I było już pewne, że Lawendowy Pałacyk będzie kolejnym miejscem naszego spotkania.

Dzień ślubu

Piątek. Weekendu początek. Słoneczne wrześniowe przedpołudnie w Warszawie. Najpierw kilka zdjęć u Pawła, potem u Agaty. Lubię przygotowania do ślubu i lubię, gdy dom jest pełen ludzi. Oprócz kilku kadrów detali ślubnych, makijażu panny młodej lub innych etapów, to również okazja do wykonania kilku zdjęć sytuacyjnych „z ukrycia”. Na jednych z warsztatów fotograficznych usłyszałem fajne porównanie, że kadry z przygotowań ślubnych są jak pierwsze kartki w książce, ponieważ wprowadzają w historię ślubną.

Oczywiście, nie samą pracą żyje człowiek. Czasem jest chwila na kawę i kawałek sernika podczas krótkiej rozmowy z rodziną Pary Młodej. Warto się poznać, pożartować i czasem rozładować ślubne emocje. Niewątpliwie Para Młoda włożyła w przygotowania wiele wysiłku. Zadbała nie tylko o odpowiedni czas na wszystko ale również o estetykę 🙂 Kto wie, może czytali Poradnik na moim blogu? 🙂

Podczas życzeń zauważyłem, że goście oprócz innych prezentów dołączali herbatę. Dlaczego herbatę? Obiecałem sobie, że jeśli nie zapomnę na sesji plenerowej, która była przed nami, zapytam o co chodzi z tą herbatą. Nie zapomniałem, wiem!

Lawenda, tango i dobra zabawa

Przyjęcie weselne odbyło się w lokalu Lawendowy Pałacyk, który znajduje się w miejscowości Błonie, niedaleko Warszawy. Oprócz pięknej sali bankietowej, która jest starannie przygotowana, w kompleksie są również pokoje oraz piękny ogród, w którym rośnie nie tylko lawenda.

Pierwszy taniec. Tango. Cały parkiet należał dla nich 🙂 Rewelacja! A potem zabawa do białego rana. Rzecz jasna, że beze mnie … Ja skończyłem wcześniej 🙂 Zgodnie z planem wesela, który był przygotowany dla gości. Zapraszam również do obejrzenia sesji ślubnej Agaty i Pawła 🙂

Pensjonat – http://lawendowypalacyk.pl/