Sesja ślubna w Twierdzy Modlin

Ślub Agaty i Pawła odbył się na początku września, więc na wykonanie sesji ślubnej mieliśmy sporo czasu. Zapraszam Was do obejrzenia kilkunastu zdjęć z sesji plenerowej, na którą wybraliśmy się pod koniec października do Twierdzy Modlin. Spotkaliśmy się w Warszawie, następnie pojechaliśmy do miejsca docelowego wykonywania zdjęć.

Zaczęliśmy od wykonania kilku zdjęć na wieży widokowej, z której jest widoczny Spichlerz. Tutaj postanowiliśmy, że postaramy obejść, wcale nie mały, teren obiektu i wykonać kilka kadrów na tle Spichlerza. Na wieży widokowej był wiatr we włosach 🙂 Co prawda, kilka razy powtarzaliśmy niektóre ujęcia, bo wiatr skutecznie wirował we włosach nie tylko Agaty, ale Pawła również. Zobaczcie sami.

Sesja ślubna w tle Spichlerza

Spacer był bardzo długi, między czasie trochę zwiedziliśmy oraz wykonaliśmy kilkanaście zdjęć. Do majestatycznego budynku, Spichlerza, leżącego po drugiej stronie rzeki Narwi, która zbiega się z Wisłą, dotarliśmy na kilkanaście minut przed zachodem słońca. Ta piękna budowla pełniła rolę Zamku Horeszków w ekranizacji „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Tutaj udało nam się wykonać kilka zdjęć zgodnie z naszymi planami. Jeśli jesteście chętni do obejrzenia reportażu ze ślubu, kliknijcie tutaj. Miłego oglądania 🙂