Na wykonanie sesji narzeczeńskiej spotkaliśmy się w majestatycznym miejscu, którym jest Góra Zborów. Leży ona na Szlaku Orlich Gniazd. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc widokowych w masywie Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Ponoć właśnie na tej górze, według legendy, spotykały się czarownice przed odlotem na miotłach na sabat, na Łysą Górę.

Sesja narzeczeńska na Górze Zborów była naszym pierwszym spotkaniem, ponieważ umowę o zdjęcia ślubne podpisaliśmy on-line. Bardzo dobrym pomysłem jest bliżej się poznać przed ślubem na takiej sesji. Oprócz wykonywania zdjęć, zwyczajnie porozmawiać, sprawdzić, jak będzie wyglądać nasza współpraca. Tak się akurat składa, że to owe piękne miejsce to rodzinne okolice Justyny. Podczas spaceru nagle się zatrzymaliśmy a Justyna powiedziała: „Spójrz tam! Ten biały duży budynek to nasza sala weselna! :)”. Serio, z takiej perspektywy do tej pory nie widziałem jeszcze sali weselnej, w której będę wykonywał reportaż ślubny. Góra Zborów to bardzo urocze miejsce, które warto odwiedzić.

Już niedługo będę miał okazję wykonać reportaż ślubny dla tej sympatycznej Pary. A na plener gdzie pojedziemy? Zobaczycie za kilka miesięcy 🙂 Jeśli po obejrzeniu zdjęć, będziecie mieli jakieś pytania dotyczące wykonania sesji narzeczeńskich, kliknijcie w ten link 🙂 Znajdziecie tutaj sporo informacji i wskazówek, sprawdzonych w praktyce 🙂