Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2019

Początek Nowego Roku to czas swoistego rachunku sumienia, moment podsumowania minionych miesięcy i wyciągnięcia wniosków. W Nowym roku chciałbym rozliczyć miniony sezon ślubny 2019. Pracę fotografa ślubnego wykonywałem najczęściej w województwie łódzkim i świętokrzyskim, ale odwiedziłem również kilka razy Warszawę i jej okolice. Wykonałem ponad 25 reportaży ślubnych. Kilka dni temu dokonałem selekcji i moim zdaniem są to najpiękniejsze zdjęcia ślubne, które wykonałem w minionym sezonie 🙂 Do galerii wybrałem zdjęcia, które odzwierciedlają mój styl i sposób patrzenia. Znajdziecie tutaj różne kadry, naturalne kolory, dynamikę ale przede wszystkim emocje – to dla mnie najważniejsze kryterium.

Trochę mojej filozofii

Nie jest prawdą, że każdy ślub jest taki sam, że na każdym dzieje się to samo. Ba, że można szybko wpaść w rutynę i się wypalić. Prawdą jest to, że są stałe momenty, które stanowią jakby scenariusz tego dnia. Moment wejścia do kościoła, moment przysięgi czy pierwszego tańca to chwile, które koniecznie muszą być sfotografowane – to są właśnie zdjęcia, na które mówimy potocznie „must have”. Kilka moich spostrzeżeń dotyczących organizacji tych etapów znajdziecie w Poradniku. Ale pomiędzy tymi momentami dzieje się masa innych zdarzeń. To czas spotkań i rozmów. Są spojrzenia, uśmiechy, radość a często także wzruszenie. To jest właśnie to, czego szukam podczas fotografowania Waszych ślubów 🙂 Staram się być tam, gdzie mają miejsce ważne dla Was wydarzenia, ale także chwile zupełnie codziennie i przypadkowe.

Podsumowanie

Każdy ślub i wesele jakie miałem zaszczyt fotografować były dla mnie okazją do uczestnictwa w czymś ważnym, w końcu ślub z reguły bierze się tylko raz (Żono, pozdrawiam Cię) 🙂 Dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować Parom Młodym, dzięki którym mogłem stać się częścią ich wielkiego dnia. Dziękuję za zaufanie i ogrom emocji jakie od Was otrzymałem. Z nadzieją patrzę na Nowy rok i nowy sezon ślubny oraz pozdrawiam serdecznie Pary, z którymi spotkam się w niedługim czasie 🙂

Zapraszam Was do obejrzenia galerii ulubionych zdjęć ślubnych 2019 🙂

Pensjonat – http://lawendowypalacyk.pl/
Sala Rycerska – http://hoteltrylogia.pl/
Restauracja – https://www.skansensmakow.pl/
Sala bankietowa – http://www.sala-astoria.pl/