Wyrwane z kontekstu… Hotel Windsor i zaręczyny

Pod koniec listopada miałem przyjemność fotografować Bal Podchorążych WAT, który odbył się w Hotelu Windsor w Jachrance. Taką imprezę organizuje Samorząd Studencki WAT w okolicach 29 listopada, czyli Dnia Podchorążego.

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę miał okazję wykonywać reportaż dla absolwentów wojskowej uczelni. Z drugiej strony, nie był to taki zwykły przypadek. Zostałem rekomendowany przez Karolinę, dla której również w tym roku wykonywałem zdjęcia ślubne. Ślub Karoliny i Michała odbył się w Warszawie, przyjęcie w pięknej Sali Rycerskiej w Hotelu Trylogia. W tym roku mieliśmy wybrać się na sesję plenerową, jednak musieliśmy przełożyć termin z powodu pandemii. Ale wierzę, że na pewno się jeszcze spotkamy :).
Pierwszy raz byłem fotografem na takiej imprezie, tym bardziej, że pracy miałem o wiele wiele więcej niż na ślubie i przyjęciu weselnym. To jedynie kilka zdjęć, które są piękną pamiątką dla świeżej pary narzeczonych. W ten sposób zakończyłem sezon fotograficzny 2019.

Zaręczyny na Balu WAT

Podczas wykonywania reportażu na sali, ktoś nagle podszedł do mnie i w ostatniej chwili i poinformował, że będą zaręczyny. Początkowo pomyślałem, że to może jakiś żart – jak? teraz? tutaj?. Jednak nauczony doświadczeniem podczas reportaży ślubnych, starałem się podczas wykonywania zdjęć zachować wzmożoną czujność. Upłynęła dosłownie chwila jak wokalista zespołu dedykował piosenkę i wtedy zorientowałem się, że to chyba ta chwila. Tańczyli a on nagle uklęknął na kolano i… to zaskoczenie, radość 🙂 Cóż pisać, zobaczcie sami 🙂

Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia, zapraszam również do obejrzenia innych reportaży w Portfolio. Zachęcam również do innych wpisów na stronie oraz do lektury ciekawego Poradnika na mojej stronie.

Lokalizacja Balu – https://windsorhotel.pl/