fbpx

Łukasz Jakóbczyk Fotografia

Sesja ślubna w Parku Arkadia

Park romantyczny Arkadia to znane i lubiane miejsce zarówno przez fotografów, jak również Pary Młode, które chętnie wybierają to miejsce na wykonanie sesji ślubnych. Został założony przez Helenę Radziwiłłową na terenie wsi Łupia. Historia parku jest niezwykle ciekawa dlatego zachęcam do głębszej lektury 🙂
Dojazd zarówno z Warszawy jak i z Łodzi zajmuje około godziny. Warto wspomnieć, że wejście na teren parku w celu wykonania sesji ślubnej z Parą Młodą w Parku Arkadia jest uzależnione od uiszczenia stosownej opłaty tuż przy wejściu.

Plener ślubny w Parku Romantycznym Arkadia

Zdjęcia ślubne wykonywaliśmy w różnych miejscach parku. Podczas spaceru zatrzymywaliśmy się to tu, to tam. Oczywiście nie mogliśmy pominąć kilku kadrów przy Adwedukcie czy Przybytku Kapłana. Przyznaję się, że są to także moje ulubione miejscówki wykonywania zdjęć pleneru ślubnego.
Monika i Patryk pokazali swoje emocje i łączące ich uczucie. Z drugiej strony doskonale wiedzieli, że aby zdjęcia były piękną pamiątką liczą się bliskość, naturalność oraz wzajemne uczucia. Luźnej atmosferze a sesji ślubnej sprzyjała słoneczna pogoda.
Dość pisania, zapraszam do oglądania 🙂

Powrót do portfolio